WZDK13-38G-1 Air Conditioner Motor RD-310-13-8 DC Brushless Fan Motor 13W Air Conditioner Replacement Parts for Home
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category
WZDK13-38G-1(RD-310-13-8) Air Conditioner Motor 13W Brushless DC Fan Motor Replacement Parts Air Conditioner Motor replacement
  • Compatible Model: This brushless DC fan motor is suitable for WZDK13-38G-1(RD-310-13-8) 13W
  • Product Details: DC310V, 13W, 0.06A. RPM: 1400r/min. Axle diameter: 8mm. Size :92 * 129 mm