MSD250W/2 GY9.5 Metal Halide Lamp for 250W Moving Head 8000k msd250 /2 Stage Light Bulb msd250w
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
13
quantity
Product details
Category
MSD250W/2 GY9.5 Metal Halide LampLight Center: 55mmArc Length: 5mm Overall Length:108mm Life hours: 2000h Color Temperature:8000k Luminous Flux:17000lm Base:GY9.5
  • Base: GY9.5 2-Pin Prefocus
  • Overall Length:108mm
  • Temperature:8000k
  • Luminous Flux:17000lm
  • Overall Length:108mm