240W 230W Charger Fit for MSI GE66 GE76, Raider GP66 GP76, Leopard WE76 WE76-11UX A20-240P2A Laptop AC Adapter Power Supply Cord
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
  • Connector type: compatible with MSI GE66 GE76, Raider GP66 GP76, Leopard WE76 WE76-11UX A20-240P2A 240W 230W laptop (Not fit for MSI ge75 ge65 ge65 gs66 gs75 ws66 and 280W laptop).
  • Includes 12-month manufacturer warranty
  • Input: 100-240V 50-60Hz. Wattage: Output: 20V 12A 240W (Compatible with 230W).